Specjalista Ds. Utrzymania Ruchu - Belmonte, España - lubawagroup

lubawagroup
lubawagroup
Empresa verificada
Belmonte, España

hace 6 días

Isabel García

Publicado por:

beBee Recruiter

Descripción
**Miranda Spółka z o.o.** Nowoczesny producent o długoletniej tradycji i doświadczeniu w produkcji wysokiej jakości i zaawansowanych technologicznie tkanin oraz dzianin, lider w branży włókienniczej poszukuje Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:
**Specjalista ds. utrzymania ruchu**

**Miejsce pracy: Turek; Region: wielkopolskie**
**ZAKRES OBOWIĄZKÓW**:

- dokonywanie przeglądów okresowych instalacji pary i kondensatu oraz tworzenie z nich raportów
- badanie odwadniaczy na instalacji pary przy użyciu urządzenia (testera ultradźwiękowego) oraz generowanie raportów
- okresowe przeglądy maszyn TPM pod kątem hydraulicznym oraz ich raportowanie
- tworzenie list przeglądu dla nowych maszyn i urządzeń, zgodnie z dokumentacją DTR
- regulowanie pracy (parametrów) instalacji grzewczych wodnych i kanalizacyjnych
- rozwiązywanie problemów technicznych w sytuacjach awaryjnych związanych z rurociągami pary i kondensatu oraz instalacjami wodnymi i kanalizacyjnymi
- utrzymanie urządzeń i narzędzi w należytym stanie
- przestrzeganie obowiązujących regulaminów, procedur oraz przepisów BHP i PPOŻ
- współpraca z pionem produkcyjnym w zakresie dokonywanych przeglądów
- współpraca z pozostałymi pionami Działu Utrzymania Ruchu oraz firmami zewnętrznymi w zakresie napraw i modernizacji na rurociągach pary i kondensatu oraz rurociągach wodnych i kanalizacyjnych

**WYMAGANIA**:

- mile widziane wykształcenie techniczne
- uprawnienia SEP Grupa II, Dozór i Eksploatacja
- praktyczna znajomość rysunku technicznego
- umiejętność odczytywania dokumentacji projektowej instalacji oraz DTR maszyn
- mile widziana znajomość zasad pracy instalacji pary i kondensatu
- znajomość obsługi komputera (obsługa pakietu MS Office)

**OFERUJEMY**:

- interesującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
- niezbędne narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego, w temacie podając stanowisko pracy:
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

**Prosimy o dopisanie następującej klauzuli**:
**Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119z , str.1), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora ,,MIRANDA'' Spółka z o.o Turek, ul. Jedwabnicza 1) w celach związanych z organizacją aktualnych oraz przyszłych rekrutacji dla pracowników i współpracowników (tj. zatrudnienie w innej formie prawnej niż umowa o pracę) administratora. Oświadczam, że przed wyrażeniem niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych zostałem poinformowany o prawie do jej wycofania w dowolnym momencie. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.**

**Informacja prawna**

**Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z informuję, iż;**

**1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Miranda Spółka z o.o. z siedzibą w Turek, ul. Jedwabnicza 1, wpisaną do rejestru Przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy w Poznaniu dla Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS , NIP , o kapitale zakładowym ,00 zł,**

**2) jako administrator danych osobowych odpowiadamy za wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w sposób bezpieczny oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami,**

**3) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych -**

**4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. - rekrutacji,**

**5) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez inne podmioty, w tym w szczególności spółki z Grupy Kapitałowej LUBAWA, przedsiębiorcy Stanisława Litwina prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą LITEX ZPH Stanisław Litwin, Świat Lnu Sp. z o.o., Eurobrands Sp. z o.o., Effect-System Sp. z o.o. Miranda 2 Sp. z o.o, Miranda 4 Sp. z o.o oraz Miranda 5 Sp. z o.o. w celach związanych z realizacją procesów rekrutacji,**

**6) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat wyznaczony przez administratora, przy czym w przypadku wniesienia sprzeciwu dla przetwarzania danych osobowych, aż do momentu wniesienia sprzeciwu, który został uwzględnio

Más ofertas de trabajo de lubawagroup